Wysoka jakość naszych usług oraz zadowoleni, wracający Klienci to zasługa głównie osób z którymi współpracujemy  – NASZYCH TRENERÓW! To dzięki ich zaangażowaniu w proces przekazywania wiedzy, położeniu nacisku na samodzielność, kreatywne szukanie rozwiązań, komunikację z Uczestnikiem, dbanie o komfortową atmosferę podczas zajęć, z jednoczesnym maksymalnym przekazaniem jak największej praktycznej wiedzy z omawianego zakresu jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Współpracujemy z najlepszymi, praktykami, pedagogami,  osobami dla których dzielenie się swoją wiedzą jest pasją.Nasz zespół to m.in.:

Nina Antonkiewicz – Wykładowca z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Współpracuje z nami od początku działalności firmy. Prowadzi szkolenia z zakresu pakietów biurowych: Microsoft Office i OpenOffice. Dodatkowo przekazuje swoją wiedzę ucząc techniki bezwzrokowego pisania, kasy fiskalnej i programu magazynowego WF-Mag. Prowadzi szkolenia zarówno grupowe jak i indywidualne. Ma przygotowanie pedagogiczne. Na co dzień zatrudniona w jednym z warszawskich liceów ogólnokształcących.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Nauczyłam się pisać bezwzrokowo – co wydawało mi się niemożliwe. Bardzo dobry wykładowca. Polecam –  bardzo”
 • „Trenerka merytorycznie i metodycznie bardzo dobra. Zachęciła mnie do dalszych szkoleń”
 • „Świetna komunikacja, duża wiedza, umiejętność stwarzania atmosfery koleżeńskiej współpracy”


Piotr Cieślik  – Trener szkoleń z pakietu 3D, cyfrowej kreacji oraz tworzenia stron internetowych, na co dzień operator, montażysta, animator oraz grafik 3D. Wykonywane zajęcia traktuje jako pasje, którą zajmuje się od 15 roku życia. Współpracuje z szerokim  gronem artystycznym, realizując nagrania oraz ich edycje.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Dba o pozytywną motywację Uczestnika, buduje atmosferę bezpieczeństwa, dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami”
 • „Trener punktualny, świetnie znający wszelkie zagadnienia związane z tematem szkolenia. Bardzo dokładny i przekazujący wiedzę w profesjonalny sposób”

Łukasz Dulski – Projektant wnętrz, od ponad 10 lat w branży, za nim kilkadziesiąt realizacji powstałych we współpracy z biurami projektowymi, jak i prowadzonych samodzielnie, u nas trener , który z prawdziwą pasją przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie. Uczy projektowania, budownictwa, pracy z programami graficznymi oraz biurowymi, bazuje na przekazaniu wiedzy praktycznej, operując bliskimi przykładami dla Kursantów.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Na szczególne uznanie zasługują jego rozbudowane komentarze, które pozwalają kursantowi na łączenie elementów danego zagadnienia, co z kolei przekłada się na sprawniejsze poruszanie się po systemie”
 • „Trener prezentował wysoką kulturę osobistą i umiejętności w komunikacji interpersonalnej oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne”
 • „Bardzo kulturalny, fachowy, profesjonalny trener, wykazujący się dużą cierpliwością”

Dariusz Korsak  Trener, nauczyciel, instruktor z ponad 20 letnim doświadczeniem w kształceniu osób dorosłych. Prowadzi szkolenia z zakresu pakietów biurowych, programów graficznych, jak również bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Biegle posługuje się językiem migowym. Trener i egzaminator ECDL.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Trener solidny, dopasowuje się do poziomu kursanta i jego tempa przyswajania wiadomości. Jednocześnie mobilizuje do nauki i zapamiętywania”
 • „Instruktor o najwyższych kwalifikacjach, znakomitym podejściu dydaktycznym i wysokiej kulturze osobistej. Nauka pod jego kierunkiem była bardzo efektywna i przyjemna”

Adam Kostrzewa – Informatyk. Wykładowca/trener Szkoły Linux’a podczas kursów Administrator systemu Linux. Informatyką zajmuje się od '89, pierwsze kroki wykonywał w asemblerze na Commodore C64, a pierwszym zainstalowanym samodzielnie Linux’em był Red Hat 5.0 (Hurricane). Od tego czasu nie umie zliczyć zainstalowanych różnych dystrybucji Linux’a. Uczestniczył w wielu wdrożeniach systemów informatycznych w oparciu o Linux’y, w tym m.in. serwer Apache z ponad 200 wirtualnymi hostami. Obecnie administrator sieci WAN i korporacyjnego wyjścia do Internetu
w jednej z największych firm w Polsce.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „doświadczony admin z dużą wiedzą”
 • „szkolenie bardzo merytoryczne. Prowadzone przez osobę z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą. Podejście zindywidualizowane i dostosowane do bieżących potrzeb uczestników”

Ewa Masalska – Skład i łamanie tekstu to moja pasja, którą dzielę się z innymi oferując skład wszelkiego rodzaju publikacji dla wydawnictw i klientów indywidualnych. Wiedzę i doświadczenie zaczerpnięte z praktyki z wielkim zaangażowaniem i rzetelnością pragnę przekazać moim kursantom na szkoleniach prowadzonych w Euro Info Group.  Każda książka czy jakiekolwiek inne dzieło wymaga niezwykle starannego i indywidualnego podejścia. To praca nad pięknym kształtem każdego akapitu z osobna, przykładanie wagi do detali typograficznych, umiejętność dobrania właściwego kroju pisma, budowanie estetycznych kolumn tekstu, wplecenie w treść światła, które zapewni optymalną czytelność. Bo właśnie owa czytelność sprawia, że odbiorca nie raz zechce sięgnąć po książkę, czy inną publikację, nie tylko ze względu na ciekawą treść, ale również dlatego, że jest komfortowa w odbiorze. Najlepszym narzędziem do składu i łamania tekstu funkcjonującym dziś na rynku jest program Adobe InDesign, cały czas uaktualniany i udoskonalany tak, by zaspokoił największe oczekiwania swych odbiorców. Jest to doskonała aplikacja i na moich szkoleniach staram się przedstawić wszystkie niezbędne narzędzia i metody pozwalające na ułożenie tekstu w zgrabną i przyjemną dla oka formę.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Trener z pasją InDesigna’a – konkretne, kierunkowe nauczanie adekwatne do oczekiwań i zdolności kursanta”
 • „Szczególnie polecam zajęcia z p. Ewą jako bardzo rzetelnego i zaangażowanego Wykładowcę”
 • „Duża wiedza i doskonała znajomość programu przez osobę prowadzącą pozwoliła na zrozumienie zasad składu i obsługi programu InDesign”

Tomasz Niemczura – Trener szkoleń z zakresu obsługi kasy fiskalnej, fakturowania oraz programu magazynowego WF Mag. Ceniony wśród kursantów za spokój, cierpliwość w przekazywaniu wiedzy, indywidualne podejście.

Zdaniem naszych Kursantów:

 • „Prowadzący posiada dużą wiedzę, przekazywaną w sposób łatwy, przyjemny i skuteczny”
 • „Zaangażowany, przygotowany praktycznie i teoretycznie sympatyczne prowadzenie kursu”
 • „Bardzo dobrze tłumaczone kwestie związane z obsługą kasy fiskalnej oraz fakturowania. Tempo szkolenia bardzo dobre. Miła atmosfera”

Łukasz Wzorek –  trener, informatyk, w naszym zespole prawie od początku działalności firmy. Szkoli z zakresu podstaw obsługi komputera, programów z pakietu MS Office. Duże uznanie zyskuje wśród kursantów za praktyczne podejście do omawianych zagadnień, prowadzi kursy indywidualne oraz grupowe.

Zdaniem naszych Kursantów:

 •  „Trener sumiennie wykonuje swoją pracę”
 • „Trener bardzo kompetentny”
 • „Tematyka oraz sposób przekazywania informacji szkoleniowych na bardzo wysokim poziomie”