Kursy dla osób bezrobotnych

Wysłany przez:

Czy wiesz, że będąc zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna masz możliwość skorzystania z całkowitego dofinansowania na kursy komputerowe dla początkujących?
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniu osób bezrobotnych, a grono naszych Uczestników uzyskało zatrudnienie bezpośrednio po odbytym kursie komputerowym. Zachęcamy do wykorzystania szansy na udział w bezpłatnym kursie komputerowym dla początkujących i jednoczesne zwiększenie swojej pozycji na rynku pracy.

Czytaj więcej →
0

Kursy komputerowe dla seniorów

Wysłany przez:

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.”

Henry Ford

Kursy komputerowe dla Seniorów dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Uczestników, przeprowadzane w komfortowych warunkach, przyjaznej atmosferze, na bieżąco dopasowywane do oczekiwań grupy.

Czytaj więcej →
0

Indywidualne kursy i szkolenia

Wysłany przez:

Indywidualne kursy komputerowe oraz konsultacje są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Pozwalają na dostosowanie programów oraz zakresu omawianego materiału do faktycznych potrzeb, poziomu wiedzy oraz zakładanych celów.
Zapraszamy do umówienia się na bezpłatne spotkanie podczas którego wspólnie zdefiniujemy Twoje potrzeby, opracujemy program szkolenia lub kursu komputerowego, który później efektywnie wdrożymy podczas indywidualnych zajęć.

Czytaj więcej →
0

Kursy i szkolenia Linux

Wysłany przez:

Wiele osób planuje zdobycie uznanych w branży IT certyfikatów potwierdzających ich praktyczne umiejętności – udział w naszym najpopularniejszym kursie Administracja Systemem Linux/Unix jest doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy pozwalającej kursantowi na przystąpienie do szeregu takich egzaminów.
Nie wymagamy żadnego doświadczenia, uczymy od podstaw!
Masz już podstawową wiedzę? Pomożemy ją usystematyzować i uzupełnimy braki!

Czytaj więcej →
0