KURS ADMINISTRATOR SYSTEMU LINUX

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu instalacji i zarządzania systemem Linux oraz obsługi sieci
i serwerów dedykowanych działających w tym środowisku. Do odbycia kursu wymagana jest podstawowa umiejętność w posługiwaniu się komputerem na dowolnym systemie operacyjnym.

Powyższa oferta kierowana jest również do osób, które pracują już na stanowisku administratora i chcą podwyższyć swoje kwalifikacje. Jesteśmy w stanie dostosować poziom nauki dla bardziej wymagających osób. Nauka w niewielkich grupach (do 10 osób, na małych salach) umożliwia wypróbowanie wielu nowych rozwiązań w praktyce.

Wiele osób planuje zdobycie uznanych w branży IT certyfikatów potwierdzających ich praktyczne umiejętności. Kurs  Administrator Systemem Linux/Unix jest doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy pozwalającej kursantowi na przystąpienie do szeregu takich egzaminów.

Sposób prowadzenia zajęć i cena

Kurs grupowy – w formie weekendowej lub wieczorowej. Cena 3 800,00 zł (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta)

ZOBACZ PROGRAM – Administrator systemu Linux