PAKIET MALARSKI (ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR)

Celem szkolenia jest połączenie kursu Adobe Photoshop i Adobe Illustrator w jeden kurs ukierunkowany na tworzenie grafik artystycznych – czyli najczęstszej konieczności umiejętności obsługi obu programów.

Połączenie umiejętności obsługi obu typów programów – programu do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej i wektorowej daje pełnię możliwości twórczych wykonywania komputerowych grafik artystycznych.

Kurs kierowany jest do osób, które chcącą poznać programy Adobe Photoshop i Adobe Illustrator pod kontem tworzenia grafik artystycznych, jak również osób które posiadają już umiejętność szkicowania, rysowania, malowania, lub znają inne „analogowe” techniki graficzne a chciałyby zdobyć umiejętność tworzenia komputerowych grafik artystycznych lub wykorzystać swe umiejętności w pracy. Na zajęcia zapraszamy także osoby uzdolnione artystycznie i zamierzające pracować na stanowisku grafika komputerowego w biurach graficznych, firmach poligraficznych, firmach hostingowych; studentów ASP lub innych kierunków graficznych.

Efektem kursu jest umiejętność tworzenia, obróbki i posługiwania się grafiką rastrową na poziomie dającym pewność swych wysokich umiejętności na obecnym rynku graficznym.

Na naszym kursie uczymy również instalacji, konfiguracji i obsługi tabletu graficznego – bardzo pomocnego narzędzia malarskiego.

Sposób prowadzenia zajęć i cena:

Kurs indywidualny – kursanci indywidualnie ustalają terminy odbywania się kursu. Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta, cena 4 200,00 zł (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta)

Czas trwania kursu 60 godzin zegarowych zajęć praktycznych i teoretycznych.

pdf ZOBACZ PROGRAM – Pakiet malarski (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)