Wysoka jakość naszych usług oraz zadowoleni, wracający Klienci to zasługa głównie osób z którymi współpracujemy  – NASZYCH TRENERÓW! To dzięki ich zaangażowaniu w proces przekazywania wiedzy, położeniu nacisku na samodzielność, kreatywne szukanie rozwiązań, komunikację z Uczestnikiem, dbanie o komfortową atmosferę podczas zajęć, z jednoczesnym maksymalnym przekazaniem jak największej praktycznej wiedzy z omawianego zakresu jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Współpracujemy z najlepszymi, praktykami, pedagogami,  osobami dla których dzielenie się swoją wiedzą jest pasją.Nasz zespół to m.in.:

Nina Antonkiewicz – Wykładowca z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Współpracuje z nami od początku działalności firmy. Prowadzi szkolenia z zakresu pakietów biurowych: Microsoft Office i OpenOffice. Dodatkowo przekazuje swoją wiedzę ucząc techniki bezwzrokowego pisania, kasy fiskalnej i programu magazynowego WF-Mag. Prowadzi szkolenia zarówno grupowe jak i indywidualne. Ma przygotowanie pedagogiczne. Na co dzień zatrudniona w jednym z warszawskich liceów ogólnokształcących.

Zdaniem naszych Kursantów:

  • „Nauczyłam się pisać bezwzrokowo – co wydawało mi się niemożliwe. Bardzo dobry wykładowca. Polecam –  bardzo”
  • „Trenerka merytorycznie i metodycznie bardzo dobra. Zachęciła mnie do dalszych szkoleń”
  • „Świetna komunikacja, duża wiedza, umiejętność stwarzania atmosfery koleżeńskiej współpracy”

Piotr Cieślik  – Trener szkoleń z pakietu 3D, cyfrowej kreacji oraz tworzenia stron internetowych, na co dzień operator, montażysta, animator oraz grafik 3D. Wykonywane zajęcia traktuje jako pasje, którą zajmuje się od 15 roku życia. Współpracuje z szerokim  gronem artystycznym, realizując nagrania oraz ich edycje.

Zdaniem naszych Kursantów:

  • „Dba o pozytywną motywację Uczestnika, buduje atmosferę bezpieczeństwa, dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami”
  • „Trener punktualny, świetnie znający wszelkie zagadnienia związane z tematem szkolenia. Bardzo dokładny i przekazujący wiedzę w profesjonalny sposób”

Łukasz Dulski – Projektant wnętrz, od ponad 10 lat w branży, za nim kilkadziesiąt realizacji powstałych we współpracy z biurami projektowymi, jak i prowadzonych samodzielnie, u nas trener , który z prawdziwą pasją przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie. Uczy projektowania, budownictwa, pracy z programami graficznymi oraz biurowymi, bazuje na przekazaniu wiedzy praktycznej, operując bliskimi przykładami dla Kursantów.

Zdaniem naszych Kursantów:

  • „Na szczególne uznanie zasługują jego rozbudowane komentarze, które pozwalają kursantowi na łączenie elementów danego zagadnienia, co z kolei przekłada się na sprawniejsze poruszanie się po systemie”
  • „Trener prezentował wysoką kulturę osobistą i umiejętności w komunikacji interpersonalnej oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne”
  • „Bardzo kulturalny, fachowy, profesjonalny trener, wykazujący się dużą cierpliwością”

Dariusz Korsak  Trener, nauczyciel, instruktor z ponad 20 letnim doświadczeniem w kształceniu osób dorosłych. Prowadzi szkolenia z zakresu pakietów biurowych, programów graficznych, jak również bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Biegle posługuje się językiem migowym. Trener i egzaminator ECDL.

Zdaniem naszych Kursantów:

  • „Trener solidny, dopasowuje się do poziomu kursanta i jego tempa przyswajania wiadomości. Jednocześnie mobilizuje do nauki i zapamiętywania”
  • „Instruktor o najwyższych kwalifikacjach, znakomitym podejściu dydaktycznym i wysokiej kulturze osobistej. Nauka pod jego kierunkiem była bardzo efektywna i przyjemna”