Administrator systemu Linux

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu instalacji i zarządzania podstawowa umiejętność w posługiwaniu się komputerem na dowolnym systemie operacyjnym, systemem Linux oraz obsługi sieci i serwerów dedykowanych działających w tym środowisku. Do odbycia kursu wymagana jest

Powyższa oferta kierowana jest również do osób, które pracują już na stanowisku administratora i chcą podwyższyć swoje kwalifikacje. Jesteśmy w stanie dostosować poziom nauki dla bardziej wymagających osób. Nauka w niewielkich grupach (do 10 osób, na małych salach) umożliwia wypróbowanie wielu nowych rozwiązań w praktyce.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Wiele osób planuje zdobycie uznanych w branży IT certyfikatów potwierdzających ich praktyczne umiejętności. Kurs Administrator Systemem Linux/Unix jest doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy pozwalającej kursantowi na przystąpienie do szeregu takich egzaminów.

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?