Grafik 2D (Adobe Photoshop, CorelDraw)

Dla kogo jest ten kurs?

Przeznaczony dla osób, które chcą samodzielnie pracować na stanowisku grafika komputerowego w specjalności: tworzenie, kompozycja i przygotowanie materiałów do druku i publikacji w Internecie.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Kurs indywidualny
Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Cena 150,00 zł / h zajęć (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta).

Rekomendowana ilość godzin

48 godzin / zajęcia indywidualne

Cena kursu

6500,00 zł 

Kurs obejmuje materiał kursów CorelDRAW i Adobe Photoshop w wersji poszerzonej o zagadnienia integracji pracy w programach, kierowany jest do osób, które pracują lub zamierzają pracować na samodzielnym stanowisku grafika komputerowego DTP (Desk Top Printing), w studiu graficznym lub poligraficznym, wydawnictwie, drukarni.
Wybór kursu “Grafik 2D” będzie bardzo dobrym wyborem w przypadku osób, które w stosunkowo krótkim czasie muszą posiąść umiejętność profesjonalnego przygotowania materiałów do druku lub publikacji w Internecie. Efektem kursu jest zdobycie umiejętności tworzenia, kompozycji, i przygotowania dokumentów jedno i wielostronicowych z zastosowaniem grafik wektorowych (logo, rysunki, szkice, reklamy) i rastrowych (zdjęcia, skanowane szkice, rysunki i inne).

Program kursu

Uczestnik szkolenia nauczy się:

  • Jak tworzyć jedno i wielostronicowe dokumenty typu: wizytówki, ulotki, reklamowe wkładki gazetowe, plakaty, billboardy, zaproszenia, pudełka, kalendarze itp.
  • Swobodnego posługiwania się programami CorelDRAW i Photoshop
  • Zasad wykonywania kompozycji grafik użytkowych i artystycznych w sprawdzony, zrozumiały sposób
  • Jak trafnie dobierać techniki kompozycji i rysunku wektorowego podczas sporządzania grafik i projektów by w jak najkrótszym czasie skutecznie osiągnąć zamierzony cel
  • Formatowania tekstu i stosowania efektów tekstowych – wiedza ta jest uniwersalna i stosowana w całości w edytorach tekstu takich jak Microsoft Word
  • Wymogów i zasad sporządzania dokumentów przeznaczonych do prezentacji na ekranach monitorów, w wydruku profesjonalnym (cyfrowym, offsecie i sitodruku) lub prezentacji w Internecie

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?