Bazy danych

Dla kogo jest ten kurs?

Skierowany jest do programistów oraz projektantów systemów informatycznych. Kurs pozwoli na efektywne zapoznanie się ze specyfiką oraz możliwościami jednego z najprężniej rozwijających się RDBMS na rynku, a mianowicie MySQL. Wiedza ta znacząco wpłynie na jakość tworzonych przez nich aplikacji oraz będzie dodatkowym atutem w ich “arsenale programisty”.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Kurs indywidualny
Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Cena 180,00 zł / h zajęć (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta).

Rekomendowana ilość godzin

20 godzin / zajęcia indywidualne

Cena kursu

3500,00 zł 

Niniejsze szkolenie, skierowane do programistów oraz projektantów systemów informatycznych, pozwoli na efektywne zapoznanie się ze specyfiką oraz możliwościami jednego z najprężniej rozwijających się RDBMS na rynku – a mianowicie MySQL. Wiedza ta znacząco wpłynie na jakość tworzonych przez nich aplikacji oraz będzie dodatkowym atutem w ich “arsenale programisty”.
Bazy danych stanowią dziś integralną część większości systemów informatycznych. Niezależnie, czy mówimy o serwisach internetowych, czy o aplikacjach wewnątrz firmy, musimy wziąć pod uwagę, iż zwykle najistotniejsze są właśnie informacje, które te systemy przetwarzają. Dlatego też, położenie nacisku na bazę danych podczas projektowania oraz implementacji oprogramowania, staje się często kluczowym elementem, mającym wpływ na jej kształt, wydajność oraz możliwości rozwoju w przyszłości.

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?