Pakiet malarski (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs kierowany jest do osób, które chcącą poznać programy Adobe Photoshop i Adobe Illustrator pod kontem tworzenia grafik artystycznych, jak również osób które posiadają już umiejętność szkicowania, rysowania, malowania, lub znają inne “analogowe” techniki graficzne a chciałyby zdobyć umiejętność tworzenia komputerowych grafik artystycznych lub wykorzystać swe umiejętności w pracy. Na zajęcia zapraszamy także osoby uzdolnione artystycznie i zamierzające pracować na stanowisku grafika komputerowego w biurach graficznych, firmach poligraficznych, firmach hostingowych; studentów ASP lub innych kierunków graficznych.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Kurs indywidualny
Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Cena 150,00 zł / h zajęć (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta).

Rekomendowana ilość godzin

48 godzin / zajęcia indywidualne

Cena kursu

6500,00 zł 

Celem szkolenia jest połączenie kursu Adobe Photoshop i Adobe Illustrator w jeden kurs ukierunkowany na tworzenie grafik artystycznych – czyli najczęstszej konieczności umiejętności obsługi obu programów.
Połączenie umiejętności obsługi obu typów programów – programu do tworzenia i obróbki grafiki rastroej i wektorowej daje pełnię możliwości twórczych wykonywania komputerowych grafik artystycznych.
Efektem kursu jest umiejętność tworzenia, obróbki i posługiwania się grafiką rastrową na poziomie dającym pewność swych wysokich umiejętności na obecnym rynku graficznym.
Na naszym kursie uczymy również instalacji, konfiguracji i obsługi tabletu graficznego – bardzo pomocnego narzędzia malarskiego.

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?