Pozycjonowanie stron www

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest skierowany dla osób, które chcą skutecznie zdobywać klientów przez Internet, pracujących w działach promocji i marketingu, osób które planują outsourcing pozycjonowania, lecz nie posiadają dostatecznej wiedzy by wybrać firmę, która to zadanie zrealizuje oraz dla wszystkich webmasterów i programistów aplikacji internetowych.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Kurs indywidualny
Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Cena 180,00 zł / h zajęć (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta).

Rekomendowana ilość godzin

12 godzin / zajęcia indywidualne

Cena kursu

2100,00 zł 

Pozycjonowanie stron jest skuteczną metodą dotarcia do potencjalnych klientów. Wysoka pozycja w wyszukiwarce to także prestiż i budowa zaufania do marki. Oferowane szkolenie pozwoli uzyskać wiedzę pozwalającą na samodzielne wypozycjonowanie strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
Kurs rozpoczyna się krótkim wykładem na temat historii wyszukiwarek internetowych oraz rozwoju ich algorytmów. W toku kursu uczestnicy zapoznają się ze sposobami symulacji popularności witryny za pomocą umieszczania linków na stronach zewnętrznych, uczą się w jaki sposób uczynić stronę atrakcyjniejszą dla wyszukiwarek, a także jakich działań należy unikać. Kurs kończy się wspólną rozmową na temat pozycjonowania stron, która jednocześnie jest egzaminem końcowym.

Podczas szkolenia
uczestnik nauczy się:

  • Zasad działania najpopularniejszych wyszukiwarek
  • Sposobów podwyższenia pozycji swojej strony w wynikach wyszukiwania
  • Jak zoptymalizować kod HTML i budowę serwisu pod kątem wyszukiwarek
  • Czego należy unikać przy manipulacji popularności witryny
  • W jaki sposób ułatwić sobie pracę przy pozycjonowaniu strony

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?