Tworzenie aplikacji internetowych

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest skierowany do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat języka PHP, chcących tworzyć zaawansowane aplikacje internetowe oraz osób, które chcą zapoznać się ze wzorcem MVC oraz frameworkiem Code Igniter.

Kurs wewnętrzny
Cena i ilość godzin ustalana indywidualnie.
Kurs indywidualny
Harmonogram zajęć dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Cena 200,00 zł / h zajęć (w przypadku szkolenia indywidualnego zakres merytoryczny jest dostosowywany do umiejętności oraz wiedzy Kursanta).

Rekomendowana ilość godzin

30 godzin / zajęcia indywidualne

Cena kursu

5800,00 zł 

W szkoleniu największa uwaga poświęcona zostanie na techniki programistyczne w znacznym stopniu ułatwiające tworzenie zaawansowanych aplikacji i skryptów. Uczestnicy kursu poznają nowe koncepcje i wzorce programowania oraz uczą się jak korzystać z relacyjnej bazy danych i frameworków.
Kurs rozpoczyna się wspólną dyskusją na temat właściwości dobrze napisanej aplikacji internetowej. Podczas toku szkolenia kursant zapoznaje się z koncepcją programowania obiektowego, działaniem bazy danych MySQL, jej zastosowaniem w skryptach PHP oraz wzorcem MVC. Drugim etapem kursu jest zapoznanie kursantów z frameworkiem Code Igniter i jego możliwościami. W trakcie całego szkolenia wykonywanych jest wiele przykładów i ćwiczeń, na zakończenie szkolenia uczestnicy samodzielnie wykonują mały projekt.

Cel kursu:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z użyciem bazy danych oraz frameworka
  • Znajomość wzorca MVC

Podczas szkolenia
uczestnik nauczy się:

  • Programować obiektowo z użyciem wzorca MVC
  • Korzystać z bazy danych MySQL
  • Tworzyć zaawansowane aplikacje internetowe na podstawie framework’a

Interesują Cię nasze kursy?

Zostaw do siebie kontakt. Napisz, który kurs Ci odpowiada najbardziej, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

    Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje kompetencje

    Interesują Cię nasze kursy, ale nie wiesz czy oferta jest skierowana do Ciebie?